Митрополит Димитрій привітав настоятеля храму Собору Іоана Предтечі м. Стрия митр. прот. Івана Улинця із 75-річчям від Дня народження

6 квітня 2021 року 75-річчя від Дня народження святкує настоятель храму Собору Іоана Предтечі м. Стрия митр. прот. Іван Улинець. Напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці за вечірнім богослужінням у Свято-Покровському соборі м. Львова митрополит Львівський і Сокальський Димитрій привітав о. Івана Улинця з ювілеєм і вручив йому іменний хрест Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. У свою чергу Владика Димитрій на руки ювіляра склав Вітальну адресу та подарував о. Івану Улинцю Служебник.

ЮВІЛЕЙНА АДРЕСА

на руки всечесного отця-митрата

"Всечесний отче!

Від імені Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України та від себе особисто вітаю Вас з 75-річним ювілеєм від Дня Народження.

Бог, Який дні і віки сотворив, обдарував Вас священничим служінням, яке має Божественне походження, і Ви, як Його слуга, більшу частину свого життя трудились і трудитесь у Винограднику Христовому. Ваша праця не була просто служінням, вона увінчалася побудовою прекрасного храму у м. Стрий, який я мав за честь нещодавно відвідувати.

Ви заслужили любов у своєї родини та парафіян, які Вас шанують та поважають, які чекають від Вас щиросердечної молитви та доброго пастирського слова й настанови.

У цей прекрасний весняний переддень Благовіщення Діви Марії дозвольте Вас щиро привітати з 75-ти річним ювілеєм і побажати Вам довгих та благословенних років життя, побожного служіння у Винограднику Христовому, ласк і щедрот від Самого Господа.

Запевняю у щирій за Вас молитві,

+Димитрій
Митрополит Львівський і Сокальський,
Року Божого 2021, місяця квітня, у 6 день
м. ЛьвівПрес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1357

Pоздрукувати матеріал