Митрополиче вітання Володимиру Мельнику, обраному ректором ЛНУ ім. Івана Франка, у день його інавгурації

Високодостойний Володимире Петровичу!

Щиро вітаю Вас із визначним днем у Вашому житті та житті ввіреного Вам університету – днем Вашої ректорської інавгурації!

Львівський національний університет імені Івана Франка має багатовікову історію і традицію і разом з іншими пам’ятками і визначними науковими, релігійними, культурними і мистецькими об’єктами формує обличчя нашого міста. Один тільки цей факт уже визначає ту велику відповідальність, яка покладається на очільника цього храму науки, яка сьогодні урочисто покладається на Вас. Тому вітаючи Вас, найперше бажаю Божого благословення на достойне керування нашим славетним університетом.

Тисячі молодих фахіців, які стануть вихованцями цього навчального закладу за час Вашої ректорської каденції, будуть творцями майбутнього нашого краю і нашої держави. Бажаю Вам зберегти і примножити великі здобутки Ваших попередників, у рамках отриманих повноважень сприяти розвитку науки в Україні, виховувати висококваліфікованих фахівців – твердих духом і вірою справжніх патріотів своєї держави.

Сьогодні Ви урочисто вступаєте на посаду ректора, на яку Вас своєю довірою і підтримкою обрав професорсько-викладацький і студентський колектив. Але хотів би запевнити Вас, що найперше свою довіру Вам виявив Бог, без волі Якого нічого не може творитися. Тому бажаю Вам мудрості у прийнятті рішень, бажаю завжди ходити у правді Божій і Його святий Закон носити у своєму серці.

Це особливо важливо сьогодні – у час випробувань для України, у час випробування кожного з нас на справжню любов до нашої держави. Правда переможе, війна завершиться, небо над нами знову буде мирним і безхмарним, потрібно буде розвиватися і йти вперед. Бажаю ж Вам щоденною спільною з викладачами і студентами ревною працею зробити свій посильний внесок у творення кращого майбутнього нашої держави.

З благословенням і повагою,

+ДИМИТРІЙ,

митрополит Львівський і Сокальський,

керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату

1 вересня 2014 р.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал