Митрополиче вітання прот. Володимиру Бачинському з нагоди дня тезоіменитства та 45-річчя від дня народження

Ваше Високопреподобіє!
Всечесний отче Володимире!

Щиро вітаю Вас із днем пам’яті Вашого небесного патрона – великого і славного рівноапостольного князя Володимира, днем Вашого тезоіменитства, а також круглою датою 45-річчя від дня народження.

Ви ось уже другий десяток років займаєте посади благочинного єпархії та секретаря єпархіального управління і ревно виконуєте свої обов’язки.

Окрім цього Ви самі безпосередньо долучились до розвитку нашої єпархії, а відтак і нашої Церкви, ставши будівничим храму – ви возвели церкву, куди щороку я залюбки прибуваю з Архипастирськимим візитами і прекрасно оздобили її та облаштували церковне подвір’я.

У відповідності до посад, що Ви займаєте, більшу частину робочого часу ми проводимо у тісному спілкуванні. Я радію, що ми з Вами завжди знаходимо порозуміння, що Ви як і я головним для себе визначаєте розвиток та зміцнення нашої єпархії, виховання ревності у священнослужителів та гідне пастирське служіння.

Тож з нагоди цих святкових для Вас дат я щиро вітаю Вас і бажаю Божого благословення у Вашому служінні і праці. Бажаю Вам сили духу і мудрості Вашого небесного покровителя!

Многих і благословенних Вам літ!

з любов’ю у Христі,

+Димитрій,
митрополит Львівський і Сокальський
Pоздрукувати матеріал