Митрополиче вітання Буському районному благочинному протоієрею Петру Салабаю з нагоди Дня тезоіменитства

Дорогі у Христі брати і сестри! У цей прекрасний день я хотів би привітати вашого отця-настоятеля із Днем його тезоіменитства! На моє переконання дуже часто люди отримують те чи інше ім’я з провидіння Божого і носять саме його невипадково. І я думаю, що багато чеснот апостола Петра, його сповідання у вірі, ввібрав у себе отець Петро, якого ви всі, знаю, любите.

Ви разом із настоятелем пережили важкий час, але на цьому камені, на камені сповідання за повідей Божих і незламності у православній вірі, Господь збудував вашими руками ецй величний рукотворний храм, в якому наш Святійший Патріарх у 1999-му році звершував читання акафісту Божій Матері. Ось так видимо явилося те, як людина може повторювати подвиги святих апостолів, мучеників, преподобних, святителів - усіх святих, на яких нам належить рівнятися.

Тому, отче Петре, я дякую Вам за запрошення і зауважу, що завжди радий приїжджати до цього храму, відвідувати цю парафію і звершувати тут соборно богослужіння, і, вітаючи Вас із вашим особистим святом, бажаю Вам гарної слухняної пастви, якої ми сьогодні бачимо тут дуже багато, і дай Бог, щоби вона лише примножувалася! Я бажаю Вам бути добрим пастирем у винограднику Христовому, бо це для священика є найважливіше. І в цьому нехай допоможе Вам Господь. Амінь! Многих і благих Вам літ!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Свято-Петропавлівському храмі м. Буська, в день його престольного свята, під час Архіпастирських відвідин Буського благочиння та перебування на Бузеччині списку Львівської ікони Божої Матері в рамках відзначення 5-ліття її прославлення, в неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті Першоверховних апостолів Петра і Павла, 12 липня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал