Молодіжний хор Введенського храму с. Мшана привітав Високопреосвященного митрополита Димитрія зі святом Різдва Христового колядою у Покровському соборі

12 січня, у неділю після Різдва Христового, до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова привітати зі світлим святом Христового народження керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія прибули співаки молодіжного хору Введенського храму с. Мшана Городоцького благочиння на чолі із настоятелем прот. Олегом Квасницею.


Після завершення Божественної Літургії хористи дали малий концерт Різдвяних піснеспівів, виконавши близько десятка традиційних давніх українських колядок, а також завіншували Владиці Димитрію та всім присутнім на здоров'я, щастя, радість у народженому Спасителеві та добру долю.

У свою чергу Високопреосвященний митрополит Димитрій від себе особисто та від імені усіх парафіян собору подякував колядникам за коляду, віншування та вітання зі святом Різдва Христового та запросив хористів прибути з колядою до кафедрального собору і наступного року, продовживши добру традицію, започатковану торік.

Згідно доброї традиції, Владика Димитрій віддячив колядниками за коляду.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал