Керуючий єпархією взяв участь у засіданні наглядової ради за цільовим наданням матеріальної допомоги постраждалим внаслідок протистоянь на Київському майдані у січні-лютому 2014 року

27 березня 2014 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у першому плановому засіданні єпархіальної наглядової ради за раціональним і цільовим використанням коштів для допомоги сім'ям загиблих та постраждалим (жителям Львівщини) внаслідок збройних протистоянь у м. Києві у січні-лютому 2014 року, збір яких проходив по всіх парафіях єпархії протягом більш як місяця.


Засідання проходило у Залі засідань Львівського єпархіального управління.

Участь у засіданні взяли всі члени наглядової ради, утвореної рішенням Високопреосвященного митрополита Димитрія, у складі: благочинного м. Львова прот. Ярослава Дуди, голови наглядової ради, благочинного Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїла Піха, заступника голови наглядової ради, благочинного Пустомитівського благочиння прот. Григорія Манюка, благочинного Жовківського благочиння прот. Стефана Кіндрата, благочинного Городоцького благочиння прот. Романа Шака, проректора Львівської православної богословської академії прот. Михаїла Сивака, прот. Петра Політила, ієрея Назарія Лозинського, ієрея Сергія Кирилюка.

Також участь у засіданні взяв секретар Львівського єпархіального управління, благочинний єпархії прот. Володимир Бачинський.

Голова наглядової ради прот. Ярослав Дуда доповів про спільну з настоятелем Сихівської Свято-Володимирської парафії прот. Олегом Грициняком участь у зборах такої ради Сихівського протопресвірату Львівської митрополії Української Греко-Католицької Церкви, пояснив вивчену позицію цієї Церкви в організації допомоги потребуючим.

Також з повідомленням виступив ієрей Сергій Кирилюк, лікар-психіатр, працівник Консультативного центру кризових станів, психосоматичних розладів та депресій, що діє при Львівсько-Сокальській єпархії. Священик Сергій розповів про випадки звернень по консультативну та лікарську допомогу учасників Київського Євромайдану, вніс своє бачення та пропозиції щодо способів та методів надання допомоги таким людям.

Високопреосвященний митрополит Димитрій вніс пропозицію задля коректного розгляду піднятих питань ретельно вивчити списки загиблих і постраждалих, відповідний запит про які надіслати до Львівської міської ради.

Члени наглядової ради підтримали пропозицію керуючого єпархією. Відповідальність за вивчення списків та представлення звіту покладена на ієрея Назарія Лозинського.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1336

Pоздрукувати матеріал