Керуючий єпархією відзначив благословенною грамотою парафіяльну громаду Гавриїлівського храму с. Бучали

21 липня, в рамках Архипастирського візиту до Городоцького благочиння, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у храмі Архангела Гавриїла с. Бучали та чин освячення новозбудованої дзвіниці на церковному подвір'ї, а після завершення богослужіння, за понесені труди відзначив парафіяльну громаду благословенною архиєрейською грамотою.
"Дякую вам за запрошення, за можливість звершити тут Божественну Літургію. На згадку про мій архипастирський візит до вашої парафії та як відзнаку за понесені труди у будівництві нової дзвіниці я хочу вручити православній громаді церкви Архангела Гавриїла села Бучали благословенну грамоту", - зазначив Владика Димитрій.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій вручив настоятелю храма прот. Андрію Хмілю грамоту, що засвідчує дійсність отриманої ним за богослужінням чергової богослужбової нагороди - хреста з прикрасами:

"Також за Божественною Літургією я нагородив вашого настоятеля, отця Андрія, хрестом з прикрасами, який вже власне і прикрашає його груди.

Нехай Господь допомагає Вам, отче Андрію, і надалі так само ревно трудитися у винограднику Христовому! Прийміть грамоту, що підтверджує цю нагороду", - зазначив Владика Димитрій

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал