Керуючий єпархією привітав ключаря собору митр. прот. Павла Кочкодана зі 70-річчям від дня народження

10 серпня 2018 року, митрофорний протоієрей Павло Кочкодан відсвяткував 70-ти річчя з дня народження.


Цими днями ключар Свято-Покровського кафедрального собору м. Львова, митр. прот. Павло Кочкодан святкує своє 70-ти річчя.

До щирих вітань приєднується клір собору та парафіяни. Особливі вітання на адресу о. Павла Кочкодана складає митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

З цієї нагоди за Божественною Літургією 19 серпня 2018 р. у День Преображення Господнього від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика вручив орден святого рівноап. кн. Володимира Великого ІІ ступеня та привітав отця Павла з цією знаменною датою в його житті. Зокрема митрополит Димитрій підкреслив: «Отче Павле, ви справжній пастир у Винограднику Христовому. Вас можна постійно бачити не тільки у соборі, але й на вулицях нашого міста, йдучи якими, Ви завжди поспішаєте, щоб уділити благословення у домівках наших парафіян. Вас всі знають, за Вас завжди запитують, до Вас завжди стоїть черга на молитву і за благословенням. Навіть Ваш вигляд, Ваш досвід надихає багатьох пастирів та людей до побожного життя...».


У свою відповідь о. Павло Кочкодан подякував Святійшому Патріархові за нагороду і зокрема зазначив: «Спаси Господи, Вас, Владико! Дякую, перш за все, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, я не сподівався, як кажуть: «застали», бо я хотів применшити свого віку, а мені вже сказали, як кажуть, сімдесят, але я ще не вспів здибати свою осінь, хоч там десь кажуть снігопад стукати буде біля воріт, в дорозі, я, як кажуть, не рахую своїх літ, мої роки – моє багатство, я з ними хочу поділитися з Вами. Я дякую Вам, дорогий Владико, за таку несподіванку, направду несподіванку, і спаси нас всіх Христе Боже!».

Многії і благї літа достойному пастирю!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал