Діти та молодь Свято-Миколаївської парафії смт. Великий Любінь Городоцького благочиння завітали з вертепом і колядою до Покровського кафедрального собору

15 січня 2017 року, в неділю 30-ту після П'ятидесятниці, перед Богоявленням, до Покровського кафедрального собору завітала молодь і маленькі парафіяни Свято-Миколаївського храму смт. Великий Любінь Городоцького благочиння на чолі з настоятелем парафії протоієреєм Андрієм Сідляром.


У храмі колядників разом із парафіянами собору зустрічав Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Колядники представили Євангельську історію Христового народження в традиційному українському вертепі в супроводі колядок.

Після завершення коляди Високопреосвященний митрополит Димитрій висловив подяку отцю Андрію за його працю на парафії, що проявляється великою кількістю згуртованих довкола храму дітей, які є майбутнім парафії. Маленьким же колядникам Архіпастир побажав ніколи не втрачати дитячої щирості і любові до Бога та Його Святої Церкви.

Згідно з доброю традицією Владика Димтрій віддячив колядникам солодощами і церковними календарями.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал