День Хрещення Руси-України. Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистому Хресному ході від Володимирського собору до Володимирської гірки на березі Дніпра

28 липня, День Хрещення Руси-України, в рамках урочистих святкувань великого загальноцерковного і національного свята, ієрархи, духовенство та багаточисельні віряни Київського Патріархату після завершення святкової Божественної Літургії у Володимирському Патріаршому соборі м. Києва, пройшли урочистим Хресним ходом центральними вулицями столиці - від собору до пам'ятника святому рівноапостольному великому князю Володимиру на Володимирській гірці на березі Дніпра. Очолив урочисту процесію Предстоятель, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

У Хресному ході взяли участь керуючий Львівською єпархією, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, та вікарій єпархії, Преосвященний єпископ Городоцький Юліан.

Також чисельним було представництво духовенства та вірян Львівської єпархії.

На своєму шляху процесія минула дві великі українські святині: Софіївський собор та Михайлівський Золотоверхий монастир, дзвін карильйону якого супроводжував ходу.

Біля пам'ятника святому Володимиру було відслужено подячний молебень, після чого Предстоятель звернувся до присутніх з повчальним словом.

За богослужінням молились представники політичної, зокрема народний депутат України, лідер партії "За Україну!" Вячеслав Кириленко, наукової, мистецької еліти.

Хресний хід та молебень транслювався у прямому ефірі національними телеканалами.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал