Члени Львівського православного молодіжного братства Пресвятої Богородиці на честь ікони Її "Нев'янучий Цвіт" звершили 4-те щорічне паломництво до присілка Заглиної

11 серпня з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія члени Львівського православного молодіжного братства Пресвятої Богородиці на честь ікони Її “Нев’янучий Цвіт” звершили 4-ту щорічну паломницьку подорож до присілка Заглиної Жовківського благочиння.

Після спільної молитви за Літургією у храмі Введення в храм Пресвятої Богродиці смт. Брюхович, яку очолив ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, паломники електропотягом вирушили до м. Рава-Руська, звідки пішим ходом попрямували до святого місця.

У Заглиній паломницька група молилась за акафистом до Пресвятої Богородиці, який відслужив голова Братства, викладач ЛПБА ієрей Назарій Лозинський.

Учасники подорожі мали змогу спожити води зі святого джерела та омитись у цілющій воді, після чого, напоєні живоносними силами Божої благодаті, повернулись додому.

за матеріалами преслужби ЛПБА

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал