Архієрейський хор кафедрального собору привітав Високопреосвященного митрополита Димитрія з Різдвяними святами та Святим Богоявленням

18 січня 2015 року, в неділю 32-гу після П'ятидесятниці, перед Богоявленням, Навечір'я Богоявлення (Хрещенський святвечір), після богослужіння у Покровському кафедральному соборі, привітати Високопреосвященного митрополита Димитрія з Різдвяними святами та Святим Богоявленням до митрополичої резиденції у Львівському єпархіальному управлінні завітали співаки архієрейського змішаного хору кафедрального собору.


Під керівництвом регента п. Марії Валько хористи виконали кілька традиційних народних колядок та щедрівок, прославивши Христове народження та свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Співаки завіншували Архіпастирю многих літ життя, доброго тілесного і духовного здоров'я, а також Божого благословення на мудре керівництво єпархією та паствою.

Згідно доброї традиції Владика Димитрій віддячив за коляду грошовою винагородою, подарував усім колядникам церковні календарі на 2015 рік, а також подякував за окрасу богослужінь у Покровському кафедральному соборі гарним уставним співом.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал