21-24 січня Високопреосвященний митрополит Димитрій перебував із робочим візитом у м. Києві

З 21 по 24 січня керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій перебував із робочим візитом у м. Києві, під час якої взяв участь у черговому плановому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату та святковій Божественній Літургії з нагоди 85-ліття від дня народження Предстоятеля нашої Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Так, згідно програми поїздки, 22 січня Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у засіданні Священного Синоду.

23 січня Владика Димитрій у числі єпископату співслужив Святійшому Патріарху Філарету за Божественною Літургією у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва у день 85-ої річниці від дня народження Предстоятеля.

Опісля богослужіння Владика Димитрій привітав Предстоятеля у його кабінеті у приміщенні будівлі Київської Патріархії.

При цьому у рамках святкування 85-ої річниці від дня народження Предстоятеля був запланований також і ряд світських заходів, однак наказом Святійшого Патріарха Філарета всі вони були скасовані у зв'язку із складною і напруженою суспільно-політичною ситуацією у державі, а також сумними подіями загибелі людей у центрі столиці.

Відтак 24 січня керуючий єпархією повернувся до Львова.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал