12-15 вересня Львівську єпархію з Першосвятительським візитом відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

12-15 вересня на запрошення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську єпархію з Першосвятительським візитом відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Візит Предстоятеля приурочений до відзначення у Львівській єпархії 1025-літнього ювілею Хрещення Київської Руси-України.

В рамках візиту Святійший Владика звершить три Божественні Літургії - на цілющому джерелі присілка Заглина, у Вознесенському храмі м. Львова, де також освятить нові розписи, та у Введенському храмі смт. Брюховичі. Також Святійший Патріарх Філарет візьме участь у презентації видань Київської Патріархії в рамках ХХ Форуму видавців у Львові, освятить нові адміністративні і службові приміщення єпархіального управління та звершить всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі.

Його Святості співслужитиме собор ієрархів Київського Патріархату, а також духовенство єпархії.

Знаменними подіями візиту стануть перше освячення Предстоятелем храму у м. Львові, а також перша участь Видавничого відділу Київської Патріархії у Форумі видавців.

До цілющого джерела присілка Заглина буде звершена всенародна проща. Кожний охочий без винятку може взяти участь у Патріаршій Літургії. За детальнішою інфрмацією вірянам сдід звертатись до настоятелів храмів у їхніх містах, містечках і селах. Львів'янам слід також звертатись до настоятелів храмів або ж безпосередньо до Покровського кафедрального собору, де їм буде надана вся необхідна інформація.

Також значимою подією стане освячення нових єпархіальних приміщень, адже протягом майже 20 років Львівська єпархія не могла отримати того, що по праву їй належало. І ось нарешті минулого року за сприяння міської влади і зокрема міського голови Андрія Садового Церкві були передані приміщення комплексу Покровського кафедрального собору, де коштами меценатів були проведені ремонтно-реставраційні роботи, і які й освятить Святійший Патріарх Філарет.

детальну інформацію читайте в Офіційній програмі Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета до Львівської єпархії 12-15 вересня

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал