Вітання голови Інформаційно-видавничого відділу керуючому єпархією з нагоди Дня Тезоіменитства

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Щиро вітаю Вас із днем пам'яті Вашого небесного патрона - святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, - Днем Вашого Тезоіменитства!

Споглядаючи на житіє святителя Димитрія і на Ваше архієрейське служіння Святій Церкві, розумієш, що ім'я у чернецтві Ви дійсно отримали промислом Божим. Адже, як святий митрополит Димитрій Туптало засяяв у сонмі святих великим церковним істориком і святителем, так і Ви сьогодні покликані Святійшим Патріархом та Священним Синодом закладати підвалини проукраїнського погляду на історію Української Церкви та з наукової церковно-історичної точки зору доводити самобутність і самоідентичність нашої Церкви та законність її прагнень автокефалії та помісності.

Також, як святитель Димитрій завжди підтримував спудеїв, так і Ви батьківською любов'ю й архіпастирським повчальним словом завжди пригортали до себе студентів - спочатку Київської, а тепер і Львівської духовної школи.

Можна говорити ще про багато особливих рис Вашого характеру і Вашої світоглядної позиції, але знаючи Вашу нелюбов до похвали та надмірної уваги до Вашої постаті, я хотів би просто побажати Вам, дорогий Владико, за молитвами святителя Димитрія примножувати таланти, даровані Вам Богом, у духовному сенсі зростати зі сили в силу, дякуючи, за словом Священного Писання, Боговi й Отцевi, Який покликав нас до участи у спадщинi святих у свiтлi (Кол. 1:12).

Звісно, бажаю Вам також і молитовної підтримки від Вашого небесного покровителя у нелегкому архіпастирському служінні Церкві.

Дорогий Владико! Як відомо пастир Церкви спасається зі своєю паствою. Тож, насамкінець, хочу побажати Вам, Ваше Високопреосвящентсво, боголюбивої пастви, уважної до Ваших архіпастирських повчань.

Многих Вам і благословенних літ життя, сповнених ревним служінням Святій Православній Церкві!

3 жовтня 2014 р.

З любов'ю у Христі,
Вашого Високопреосвященства смиренний послушник
голова Інформаційно-видавничого відділу єпархії
Лука Карпюк


print the material