Вітальне слово протоієрея Ярослава Ощудляка на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у Введенському храмі смт. Брюховичі

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий і улюблений Владико-Митрополите!

Як і кожного року, згідно доброї традиції, сьогодні, у день величного дванадесятого свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Ви переступили поріг цього храму, щоби соборною молитвою прославити Божу Матір і щоби помолитися за всіх нас.

У цю хвилину хочу висловловити почуття нашої синівської радості від того, що наш Архіпастир сьогодні перебуває тут, зі своєю паствою. Вітаючи Вас у притворі цього величного храму, запрошуємо Вас ввійти в його Святе Святих і звершити Божественну Літургію – принести безкровну Жертву за всіх і за все!

Насамперед як настоятель прошу Вас помолитися за всіх цих віруючих людей, які сьогодні прийшли на спільну зі своїм Архіпастирем молитву, за тих, які в немочах лежать, за тих, які подорожують, а особливо – за тих наших воїнів, яких є багато з нашого селища і які сьогодні стоять на обороні кордонів нашої Батьківщини і захищають її державність.

Ласкаво просимо Вас увійти у цей святий храм зі словом Христового Благовістя як істинного наслідника святих апостолів!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Введенському храмі смт. Брюховичі у день його престольного свята, 4 грудня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material