Вітальне слово протоієрея Ярослава Ощудляка на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у Свято-Іоано-Золотоустівському храмі ЛПБА

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий і улюблений наш Владико-митрополите!

Кожного року 9 лютого Свята Православна Церква звершує пам’ять пернесення мощей великого святителя й учителя Церкви Іоана Золотоустого, покровителя нашої духовної Академії і нашого монастиря.

Сердечно просимо Вас, дорогий Владико, в сьогоднішній день вознести свою молитву насамперед за покликання серед молодих людей до монашества; помолитися за розвиток нашого монастиря, щоби він став окрасою православного життя нашого Львова; помолитися за тих, хто тут навчає і навчається; за тих людей, які приходять кожного дня до цього святого храму, щоби отримати благословення Боже!

Помоліться і за нашу матір-Україну, щоби наступив мир і спокій на нашій землі і щоби вона квітнула у благоденстві.

Вітаємо Вас немеркнучими і вічно живими словами: благословенний, хто йде в ім’я Господнє!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Свято-Іоано-Золотоустівському Академічному храмі ЛПБА під час Архіпастирських відвідин Академії, у день пам’яті перенесення мощей свт. Іоана Золотоустого, 9 лютого 2015 року Божого)


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


СЛОВО ПРОТ. ЯРОСЛАВА ОЩУДЛЯКА >>>

print the material