Вітальне слово протоієрея Володимира Хрептака на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у Свято-Миколаївському Княжому храмі

Ваше Високопреосвященство!
Святителю Христовий!
Улюблений Владико міст Львова і Сокаля!

Зі щирою синівською любов’ю, побожним хвилюванням і неустанною молитвою зустрічаємо Вас, святителя Христового, митрополита Львівського, у нашому Княжому храмі: благословенний, хто йде в ім’я Господнє!

Ми знаємо, Ваше Високопреосвященство, що Ви живете із Христом, зі Спасителем, Який для всіх нас є Пастиреначальником. Ви любите Бога, і за це Господь полюбив Вас, і ця Господня любов виливається на нас, священиків, і на всю Вашу розлогу паству Львівської єпархії.

Нам відомі щирість Вашої молитви, Ваша святительська культура, Ваша любов до матері-України. Чим пишаємося і прикрашаємося ми, ввірене Вам стадо Христове.

І ось сьогодні Ви ввійшли у цей стародавній храм тринадцятого століття, яким опікується святитель-чудотворець отець Миколай. І ми віримо, що він невидимо стане біля Вас, чи то пак Ви біля нього, і спільно піднесете молитву за нас до Христа Спасителя.

Вітаючи Вас у притворі цього храму, прошу ввійти у його святая святих і у своїх святительських молитвах згадати нас, наших парафіян, наше місто Львів і нашу неньку-Україну!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Свято-Миколаївському Княжому храмі м. Львова у день його престольного свята, 19 грудня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material