Вітальне слово протоієрея Петра Гози на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у Свято-П’ятницькому храмі с. Пониква

Ваше Високопреосвященство!
Високопреосвященний Владико!

З відчуттям духовної радості ми, Ваша духовна паства, вітаємо Вас у цьому святому храмі у день 150-річчя його заснування!

Прошу Вас, дорогий Владико, вознести свої святительські молитви за всіх, хто прийшов узяти участь у цьому великому торжестві. Помоліться, дорогий Владико, за мир в Україні, за воїнів, які захищають нашу державу; помоліться за Українську Помісну Православну Церкву; помоліться за мир і злагоду між усіма народами.

Ваше Високопреосвященство, прийміть цей святий хрест, який символізує те древо, на якому Христос переміг зло і смерть, подайте Ваше архієрейське благословення священикам і цьому народові Божому, який завжди молиться за довголіття Вашого архієрейського служіння на ниві Христовій.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Свято-П’ятницькому храмі с. Пониква у день його 150-річного ювілею, 9 листопада 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material