Вітальне слово протоієрея Ігоря Малетича на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у П’ятницькому храмі на Підзамче

Ваше Високопреосвященство!

Щороку 10 листопада Свята Церква вшановує пам’ять покровительки нашого храму святої великомучениці Параскеви-П'ятниці.

Сьогодні, Владико, ми раді Вас бачити тут, у нашому храмі, разом із нами на молитві. Адже сьогодні, Владико, наша церква святкує невелику круглу дату: у 1644 році молдавський князь Василь Лупул завершив відновлення храму після того, як церква постраждала під час пожежі у Краківському передмісті Львова. І ось протягом уже 370 років у цьому храмі безперервно звершуються богослужіння: з того часу, як двері цього храму знову відчинилися для вірян у 1644 році, більше вони ніколи не зачинялися –люди приходять сюди, маючи духовну потребу, моляться, просять, дякують і прославляють Бога.

У сьогоднішній день нашого престольного свята ми просимо, дорогий Владико, Вашої молитви, благословення і батьківської настанови для усіх нас.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у П’ятницькому храмі на Підзамче у день його престольного свята і 370-ої річниці його відновлення, 10 листопада 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material