Вітальне слово протоієрея Федора Магори на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у Різдво-Богородичному храмі с. Хлівчани

Ваше Високопреосвященство!

Вітаємо Вас на нашій парафії, у нашому храмі Різдва Пресвятої Богородиці і сподіваємося почути від Вас духовні настанови і для нас, священиків, і для всіх парафіян. Як колись люди з усіх околиць, з інших міст і сіл ішли, щоби почути проповідь Ісуса Христа, і забуваючи про голод і спрагу, слухали Спасителя до самого вечора, так сьогодні цей побожний і віруючий люд прибув сюди послухати Вас – нашого Архіпастиря, нашого наставника, архієрея Святої Христової Церкви.

Так само просимо Вас про молитву за всіх нас. Бо й апостоли молилися і допомагали хворим на різні недуги, але пам’ятаємо про той випадок, коли самотушки своєю тільки молитвою оздоровити біснуватого юнака вони не змогли. Тоді прийшов Христос і вмить подав юнаку зцілення. На запитання апостолів щодо їхньої духовної невдачі, Господь пояснив, що причина її – маловірство. Отже, безумовно, ми – і священики, і парафіяни, – маємо у собі частку якогось недовірства, але Ви як архієрей маєте повноту благодаті Божої, і ми просимо притягнути цю благодать своїми щирими молитвами на всіх нас: на наш храм, на наших парафіян, на наше село, на весь побожний український народ.

Тож сподіваємося Ваших щирих молитов, Вашої проповіді і настанов для всіх нас! Як настоятель я вітаю Вас, Владико, у цьому храмі і прошу ввійти в його Святая Святих!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Різдво-Богородичному храмі с. Хлівчани під час Архіпастирських відвідин Сокальського благочиння, 21 грудня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material