Вітальне слово протоієрея Андрія Ощудляка на зустріч Високопреосвященного митрополита Димитрія у Свято-Троїцькій парафії с. Малі Грибовичі

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий наш і улюблений Владико–Митрополите!

Віряни поселення Гамулець і хутора Кольонія села Малі Грибовичі радо вітають Вас у нашій парафії!

Колись, у сиву давнину, апостол Андрій Первозваний, зійшовши на Київські гори, благословив їх і провістив, що на них засяє благодать Божа. Сьогодні Ви як наслідник святих апостолів, як святитель Божий завітали на наші Брюховицькі гори для того, щоби освятивши тут храм, наділити всіх нас своїм архієрейським благословенням.

Ви, Владико, є першим архієреєм, який ступив на ці гори. Храм, в якому ми молилися до сьогоднішнього дня, був побудований ще у XVIII столітті, але за ці три століття сюди не ступала нога архіпастиря.

Тому, дорогий Владико, просимо Вас увійти в цей святий храм, освятити його і звершити в ньому першу літургійну молитву! Помоліться, Владико, насамперед за парафіян святого храму цього, які з великою любов’ю і жертовністю будували його! Помоліться, дорогий Владико, також за меценатів, які долучилися до будови цього храму, бо без їхньої допомоги він безсумнівно не був би таким величним, яким ми бачимо його сьогодні! Помоліться, дорогий Владико, за гостей нашого свята, за тих людей, які сьогодні прийшли розділити з нами цю радість! Помоліться і за тих людей, яких сьогодні немає з нами, які вже відійшли у вічність і стали перед престолом Божим, але які щиро бажали, щоби цей храм постав!

Запрошуємо Вас до нашого храму святими і древніми словами: благословенний, хто йде в ім’я Господнє!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час зустрічі Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Свято-Троїцькому храмі хутора Кольонія с. Малі Грибовичі у день його освячення під час Архіпастирських відвідин Жовківського благочиння, у неділю 29-ту після П’ятидесятниці, святих праотців, 28 грудня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ВІТАЛЬНЕ СЛОВО >>>

print the material