Вітальне слово прот. Віктора Феденьківа Високопреосвященному митрополиту Димитрію при вступі Архипастиря до храму Всіх святих землі Української м. Львова

Вітаємо Вас, Високопреосвященний Владико, на парфії Всіх святих, що на землі Українській прославились! Сповняючи слова святого апостола Павла, що "Дух Святий поставив єпископів, щоб вони управляли Церквою", Ви завітали до нашої парафії, до своєї духовної пастви.

Ви вступаєте до улюбленої каплиці нашої православної громади як митрополит Львівський і Сокальський, щоби разом з духовенством і вірянами піднести свої щирі молитви до Всевишнього в день нашого престольного свята і 20-ліття заснування нашої парафії, просячи Божого благословення на нашу працю і життя, на щастя земне і вічне, на мир і любов між нашим народом.

Погляньте сьогодні на цей народ, що поспішає до церкви, щоб одержати Ваше благословення і висловити шану і любов своїх сердець через радість Вашого святительського завітання до нас! Владико, Ви вступаєте до одієї з молодих парафій м. Львова, парафії, яка за час свого становлення отримала багато ударів долі і пройшла велику кількість випробувань у вірі, але залишалась вірною Українській Православній Церкві Київського Патріархату і зберегла віру у Бога.

Сьогодні сповнилось наше бажання! Владико святий, увійдіть до цього скромного храму, помоліться Господу Богу, Пречистій Діві Марії і всім святим за спокій усьго світу, за добрий стан святих Божих Церков і за єднання всіх, випросіть для нас вседіючої благодаті Господа нашого.

Приносимо Вам, Високопреосвященний Владико, наче запашні найкращі квіти, добрі почуття наших сердець, нашу молитву, любов і синівський послух. Ще і ще вітаємо Вас як послідовника святих апостолів Христових словами святого апостола і євангелиста Матфея "Благословен, Хто йде в ім'я Господнє!" Амінь.

(слово виголошене перед початком Божественної Літургії у неділю 1-шу після П'ятдесятниці у храмі Всіх святих землі Української м. Львова 10 червня 2012 року Божого)
print the material