Слово вітання прот. Ярослава Ощудляка Святійшому Патріарху Філарету з нагоди прибуття Предстоятеля до Введенського храму смт. Брюховичі

Ваше Святосте!
Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет!
Милостивий наш Архипастирю і Отець!

Ваша православна паства селища Брюховичі сьогодні сердечно вітає Вашу Святість у цьому величному храмі!

Серця наші наповнює радістю через те, що Ви є перший і єдиний в історії Першоієрарх Церкви, який за 570 років існування Брюхович, ступив на цю святу землю.

Ми радіємо із того, що Патріарх, за плечима якого є п’ятнадцять мільйонів віруючих православних українців, сьогодні молитиметься у цьому храмі і звершуватиме тут Божественну Літургію за Україну і її народ.

Ми переповненні радістю Ваше Святосте через те, що сьогодні Ви, вступивши у цей храм, благословите наших дітей і промовите до них своє святительське слово, утвердите їх в православній вірі і дасте їм дороговказ, за яким вони мають іти до вічного і щасливого життя.

Сповняючи наказ апостола, який сказав, що Дух Святий наставляє єпископів, щоб вони пасли Церкву Христову яку Він здобув кров’ю своєю, Ви сьогодні є серед нас, щоби звершити богослужіння.

Ми просимо, Ваша Святосте, помолитися за спокій всього світу, за Божий стан святих церков і за з’єднання всіх. Помоліться, Ваше Святосте, за нашу Українську Православну Церкву Київського Патріархату, принесіть Безкровну Жертву за наші гріхи і людські невіжества, подайте нам небесний хліб – Святі Тіло і Кров, які поведуть нас у життя вічне!

А ми вітаємо Вас і в радості своїх сердець не перестаємо промовляти вічно живі і ніколи не меркнучі слова: «Благословен, Хто йде в ім’я Господнє!»

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене перед Божественною Літургією у Введенському храмі смт. Брюховичі під час Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета до Львівської єпархії в рамках святкування 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України 15 вересня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material