Слово вітання курсового наставника випускного курсу прот. Романа Великого випускникам-бакалаврам Львівської православної богословської академії

Ваше Високопреосвященство!
Всечесні отці!
Шановні гості!
Дорогі випускники!
Дорогі брати і сестри!

Сьогодні ви певною мірою можете звернутися до слів Христа Спасителя і сказати: «Звершилося!» Звершилося те, до чого ви йшли довгих чотири роки – ви отримали диплом випускника, ви отримали посвідчення в життя і сьогодні ви офіційно стаєте кваліфікованими людьми, які здобули фах, почесний і відповідальний водночас.

Я б дуже хотів, щоби ви рівнялись на таких світочів української богословської традиції, як Іоаникій Галятовський, великий проповідник, як святитель Петро Могила, як Димитрій Туптало, митрополит Ростовський, як багато інших святителів землі української. Зміцнюйте і єднайте українським суспільство своєю мудрою проповіддю. Адже ви посланні для того, щоби стати сіллю землі, щоби стати тим мостом від Бога до людей.

Знайте, немає такої школи, яка навчила би вас раз і на все життя. Кожен день це є ваша праця, ваше вдосконалення і ваша молитва. Я сьогодні сердечно вітаю всіх вас, ваших батьків з днем випуску у Львівській духовній школі і бажаю вам, щоб Всемилостивий Господь за молитвами Пресвятої Богородиці посилав Вам життєву дорогу, встелену як і успіхами, так і випробування і щоб Господь давав сили винести це випробування. Бо, кажуть, кого не випробовує, про того Господь забув. Але завжди будьте гідними ваших вчителів, дипломів, що тримаєте в руках, а найголовніше – Церкви Христової. Здоров’я Вам, ласки і Божого благословення! Слава Ісусу Христу!

(слово виголошене під час урочистої частини з нагоди завершення 2012-2013 навчального року і випуску бакалаврів Львівської православної богословської академії 20 червня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material