Слово Святійшого Патріарха Філарета за освяченням нового єпархіального управління Львівської єпархії

Ваше Високопреосвященство!

Я стояв і думав, коли ви говорили, що це на вас Боже благословення явилось через цю передачу і реставрацію цього приміщення.

Тому що покійний Владика Андрій багато робив, багато старався, але не досяг мети. А Ви прийшли, не довго ще на Львівській кафедрі, і отримали це приміщення, яке для Львівської єпархії має велике значення.

Це значення має таке, як голова для тіла. Якщо голова є, то є людина, а якщо голови нема, то людини нема. Так само і нема єпархіального управління, центра, і діяльність єпархії тоді напівжива-напівмертва.

Тепер Ви маєте прекрасне єпархіальне управління. Ви маєте храм Покрова Божої Матері, але сподіваємось що будете мати великий кафедральний собор, тому що Львівська єпархія є велика єпархія в нашій Церкві і достойна мати величний кафедральний собор.

І тому будемо молиться, щоб Господь благословив Вашу працю на побудови ще кафедрального собору. А благодійників Господь пошле, якщо ми Йому будемо вірно служить. У такому випадку Господь не забариться і благодійників дарує, і ви будете мати ще й кафедральний собор.

Я сподіваюсь, що може Господь благозволить мені приїхати і освятить його.

Я хочу ще подякувати львівській владі, особливо Андрію Івановичу за великі старання. Також і керівництву університету що вони із порозумінням віднеслися. Та всій владі, яка теж багато доклала сил для того, щоб ці приміщення були нарешті передані єпархіальному управлінню.

Тому бажаю вам всім Божого благословення, здоров’я на многая і благая літа!

(слово виголошене після освячення нового єпархіального управління під час Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета до Львівської єпархії в рамках святкування 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України 13 вересня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material