Слово прот. Павла Кочкодана на зустріч Предстоятеля Церкви у Покровському кафедральному соборі

Ваша Святосте!
Святійший Патріарше Київський і всієї Руси-України!

Клір кафедрального собору, духовенство міста Львова, Львівська духовна школа, православні львів’яни раді вітати вас у стінах Покровського кафедрального собору, поріг якого Ви вже неодноразово переступали!

Трепетно і радісно нам на душі. Радісно, бо посеред нас людина-легенда, людина-епоха! Як Першоієрарх Ви пережили стільки генсеків, Ви пережили чотирьох президентів уже незалежної України і протягом усіх цих років Ви мудро керували кораблем нашої країнської Церкви.

І ось сьогодні, у цей тривожний час, коли Ваша мала Батьківщина у вогні, Ви промовили до нас ті пламенні і радісні слова про те, що з нами Бог, з нами правда і отже ми переможемо. Адже ми єсть народ, якого Правди сила 
ніким звойована ще не була!

Тому ввійдіть, Ваша Святосте, у цей святий храм, благословіть цей люд Божий, який любить Вас і який упродовж Вашого п’ятидесятилітнього архіпастирського служіння мав щастя неодноразово бачити Вас у Львові, і підкріпіть словом Божественної правди!

Благословеннний, Хто йде в ім’я Господнє!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене на зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова перед початком всенічного бдіння в рамках Першосвятительського візиту Предстоятеля Церкви до Львівської єпархії напередодні неділі 14-ої після П’ятидесятниці, 13 вересня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material