Слово прот. Михаїла Піха на зустріч Архіпастиря у Різдво-Богородичному храмі м. Кам’янка-Бузька

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Ви сьогодні зайшли до намоленого протягом не деситиліть, але століть храму, до цього святого місця де славно з’явилася Пресвята Богородиця у Своїй чудотворній іконі, яка увінчує горне місце вівтаря храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Тут були люди і багато їх було, багато прочан приходили до Божої Матері сюди і з околиць, і з Волині, і з Прикарпаття для того, щоби почерпнути Її заступництва і небесної ласки.

Ми, представники нашої Кам’яннечини, всечесні отці, що сьогодні зібралися тут зустріти Вас і помолитися разом із Вами, щиро вітаємо Вас.

Нашу країну пройняла велика смута, а все тому, що йде війна. Нам потрібна сьогодні сугуба молитва, і тому ми просимо сьогодні Вашої молитви, дорогий Владико. Протягом такого короткого відрізку часу Кам’яннечина поховала шістьох воїнів – справжніх героїв, за якими всі ми сумуємо і за яких всі ми молимося.

Тому, Владико, ввійдіть у цей святий храм, звершіть молитву за Україну, за Галицький край, за нашу Кам’яннечину, за Божий народ, який зібрався сьогодні у храмі і просить Вашого благословення і батьківської опіки! Помоліться, Владико, щоби Господь послав мир на нашу землю!

На многії літа, Владико! Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене на зустріч Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у Різдво-Богородичному храмі м. Кам’янка-Бузька перед початком святкового богослужіння з нагоди престольного свята у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 21 вересня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material