Слово подяки прот. Юрія Затварського керуючому єпархією з нагоди відвідин Різдво-Богородичної парафії м. Львова

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Сьогодні я від себе особисто та від імені всіх наших парафіян складаю на Ваші святительські руки слова щирої подяки за те, що ви прибули до нас у Білогорщу і освятили цей прекрасний візантійський розпис нашого святого храму. Гадаю, що ці святі зображення надихатимуть нас на ревну і щиру молитву і стануть пам’яткою для прийдешніх поколінь.

Окрему подяку складаю Вам, Владико, за цю високу нагороду, якої Ви мене сьогодні удостоїли. З усіх сил я намагатимуся жертовно працювати для духовного добра парафії і на славу Божу!

Насамкінець дякуємо Вам за Ваші молитви і благословення. Нехай береже Вас Господь, а жителі Білогорщі завжди будуть раді Вам, завжди будуть раді бачити Вас, молитися з Вами і чути Ваші мудрі повчання і завжди зустрічатимуть Вас зі словами: благословенний, хто йде в ім’я Господнє!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Різдво-Богородичному храмі м. Львова під час Архіпастирського візиту Владики Димитрія у неділю 16-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження, післясвято Воздвиження, 28 вересня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material