Слово подяки прот. Ярослава Шикули керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Іллінському храмі с. Колоденці

Ваше Високопреосвященство!
Дорогі всечесні отці!
Дорогі брати і сестри!

Сьогодні воістину величний день і знаменна подія відбулась у нашому храмі. Особливо урочистою і піднесеною цю подію зробила Ваша присутність, Ваше священнодіяння, дорогий Владико.

Ви освятили нам новий святий престол, освятили святий жертовник, святу Трапезу, оновили наш святий храм. Ви сьогодні підносили свої молитви разом із собором священиків за тих, хто працює в цьому храмі, хто трудиться і жертвує на цей храм. Ви підносили молитви за те, щоби цей храм процвітав. Тому ми безмежно вдячні Вам за приїзд.

Ми, звісно, не можемо вповні оцінити і осягнути всю Вашу працю, весь Ваш труд, але й також невзмозі знайти таких слів, аби висловити Вам всю нашу вдячність.

Ми знаємо Вас як доброго пастиря, про якого казав Христос, що він залишає дев’яносто дев’ять овець і поспішає до тієї сотої заблуканої, і радіє, коли знаходить її. Ми відчуваємо себе овечками Вашого словесного стада. Адже Ви ніколи не відмовляєте на запрошення, приїжджаєте до наших сіл, до наших церков. Ви хочете, щоби все процвітало, щоби жодна овечка з Ваших отар не загубилася, волієте усіх утримати на путі виконання заповідей Христових.

Тому щиро дякуємо Вам, дорогий Владико, і просимо у Господа Бога щедрого благословення для Вас на Вашу працю. Хай Пастиреначальник Христос, Який і покликав Вас до цього архиєрейського служіння, у всьому наставляє та допомагає Вам.

Ми бажаємо успіхів Вам у всіх починаннях, а разом із цим бажаємо також і постійного зростання, бо Ви воістину достойні найвищої поваги і шани. Ми пишаємось тим, що наш правлячий архиєрей, наш Архипастир є постійним членом Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату, Головою Інситуту церковної історії, доктором церковно-історичних наук. Ви скрізь встигаєте: встигаєте і до Києва, і по всіх куточках нашої немалої єпархії, і по всіх усюдах. Тому нехай Господь посилає Вам здоров’я, міцьність духовну і тілесну, щоби Ви ще довгі роки могли працювати, доносити до людей Слово живої правди Божої.

Тож здоров’я Вам, щастя і всіх благ, сповнення усіх ваших добрих планів! На многая і благая літа, дорогий Владико. Іс полла еті Деспота!

(слово виголошено за Божественною Літургією під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Кам'янко-Бузького благочиння у Свято-Іллінському храмі с. Колоденці у неділю 3-тю після П'ятидесятниці 14 липня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material