Слово подяки прот. Ярослава Ощудляка керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Введенському храмі смт. Брюховичі у день його престольного свята

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико Митрополите!

Словами радості я Вас вітав перед початком цього урочистого богослужіння і словами радості і благодаттю Божою наповнені слова тих богомольців, які сьогодні разом з нами спільно молилися за цією Божественною Літургією, тому що престольне свято у храмах – це другий Великдень.

Люди з нетерпінням чекали цього свята і сьогодні ми, проживши ще один рік під особливою опікою Пресвятої Богородиці, у радості сердець дякуємо Богові, що дочекалися цього благословенного дня.

Ми дякуємо Вам, дорогий Владико, за Вашу молитву, дякуємо за мудре слово, дякуємо за те, що ви утвердили нас в надії на заступництво Божої Матері, тому що тільки з надією ми можемо звершувати своє життя земне, сповняти заповіді Божі і тим осягати Царство Небесне.

Нехай же Пресвята Богородиця в цей урочистий день і Ваше Високопреосвященство не залишає свого материнського Покрову, нехай допомагає Божа Матір Вам звершувати архипастирське служіння на славу Божу, на добро нашого українського народу і спасіння людських душ.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Введенському храмі смт. Брюховичі у день його престольного свята під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до смт. Брюховичі у день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 4 грудня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material