Слово подяки прот. Ярослава Ощудляка керуючому єпархією з нагоди Архіпастирського візиту та звершеної Літургії у Введенському храмі смт. Брюховичі

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико-Митрополите!

Від імені всіх парафіян і гостей нашого храму складаю на ваші руки слова щирої синівської подяки за богослужіння, яке Ви звершили, і за глибоко патріотичне слово підтримки і повчання, яке тільки що пролунало з Ваших уст!

Ви знаєте, я ніколи не перестаю дивуватися Божому провидінню! Це нікому ще невідомо, але я хотів би відкрити те, що Ви сьогодні могли не звершувати богослужіння у нашому храмі, тому що обставини життя і Ваш обов’язок кликав Вас в інші краї. І зовсім несподівано Ви повідомили мені про те, що все ж будете у цей день, 5 серпня, у Львові і не можете зневажити цей святий і святковий день і обов’язково звершуватимете богослужіння в нашому святому храмі. Вочевидь, Сама Божа Матір бажає, щоби у цьому храмі, незалежно від інших життєвих обставин, звершувалося саме архієрейське богослужіння. І тому ми дуже радіємо, що Ви сьогодні з нами.

Ви, Владико, як правдивий наступник святих апостолів ревно звершуєте своє архієрейське служіння. Ще вчора Ви співслужили нашому Патріархові у золотоверхому Києві, де прославляли ікону святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини з частицею святих її мощів, яка була привезена зі Святої Гори Афон, а вже сьогодні Ви очолили тут цю соборну спільну молитву до Божої Матері.

Ви сьогодні, дорогий Владико, четвертий раз як Львівський Архіпастир служите у нашому храмі у цей день, адже першого серпня минула четверта річниця, як Ви є на Львівській кафедрі. Архієрейське служіння, знаємо, нелегке, тому ми бажаємо, щоби Боже благословення завжди супроводжувало Вас, щоби Покров Божої Матері ніколи не залишав Вас і щоби Вас завжди огортали своєю смиренною любов’ю Ваші віруючі парафіяни.

Ви зауважили напевно, як сьогодні всі віряни хотіли саме з Ваших рук прийняти Святе Причастя, як вони зустрічали Вас з усмішкою і теплом своїх сердець. Я ж від себе можу запевнити Вас, що вони також і постійно щиро моляться за Вас. І хочу також, щоби Ви знали, що у серцях цих людей горить саме не лицемірна, а щира любов до свого пастиря, до свого Архіпастиря і до своєї Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Бажаємо Вам, Владико, міцного здоров’я, успіхів і всіляких гараздів у Вашому служінні Українському народу й Українській Церкві на многії і благії літа.

Іс полла еті Деспота!

print the material