Слово подяки прот. Володимира Легкого Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архипастирського візиту керуючого єпархією до м. Золочева

Ваше Високопреосвященство! Дорогий наш Владико!
Дорогі всечесні отці!
Шановні гості! Браття і сестри!

Величний сьогодні день для всіх нас! Ми святкуємо сьогодні наш престольний празник, торжество із торжест і празник із празників, і нинішнім днем і соборною молитвою ми засвідчуємо Церковну єдність, яка проявляє у Таїнстві Святої Євхаристії.

Першим словом, яке промовив воскреслий Ісус Христос до своїх послідовників, до своїх апостолів, це слово було «Радуйтеся!» Слово вічної надії і торжетва, дорогий Владико, яким сьогодні і я звертаюся до Вас.

Історія нашого храму налічує чотириста дев’ять років. Нам надзвичайно приємно, що ви сьогодні очолюєте це богослужіння, цю відправу, і тому сьогодні від імені наших священиків, нашого деканату, нашої парафіяльної ради, від усіх парафіян, я щиро дякую Вам, Владико, за відвідини, за ваше прибуття, за молитву, за ті слова повчання, які є актуальними і потрібними в нинішній час нашого земного життя. Ви несете це Боже благословення і образну архиєрейську місію від пророка Мойсея – Ви ведете до істини народ Божий. Ви виконуєте ті віковічні мрії митрополита Петра Могили і крок за кроком ви ведете всіх нас до Єдиної Помісної Православної Церкви.

Сьогодні прийміть наші щирі побажання. Нехай вселаскавий Воскреслий Христос укріпляє Вас як духовно, так і тілесно, дає вам Соломонову мудрість, міцність сил, і ще багато-багато років трудитися на благо нашої Церкви, на благо нашого народу і на благо нашої Вітчизни. І нехай у цьому всьому Вас збереже Воскреслий Христос! Прийміть від нас, дорогий Владико, цю просфору як символ Божого творіння, як символ Святої Церкви і молитви, а також ці квіти і від священиків нашого деканату цю ікону Спасителя Ісуса Христа. Іспола еті Деспота!

(слово виголошена за Божественною Літургією у Воскресенському храмі м. Золочева у неділю 3-тю після Пасхи 19 травня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material