Слово подяки прот. Володимира Хрептака керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Миколаївському Княжому храмі м. Львова у день його престольного свята

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий і улюблений Владико Митрополите!

Для нас Ви архиєрей Божий по чину Мелхиседековому!

В апостола Павла є такі слова: “Радійте завжди в Господi, i ще кажу: радійте” (Фил. 4, 4). І сьогодні ми раділи, сьогодні невимовною радістю сповнилися наші серця.

Небо прихилилось під час Літургії до нашого храму. З Ваших рук Пречистого Тіла і Пречистої Крові Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа причастилося багато вірян. Із Ваших рук, святителя Христового, і всі священики і я також прийняли Пречисте тіло і Кров Спаса нашого Ісуса Христа. І це для священика є найбільшою радістю – Євхаристійне єднання зі своїм святителем.

Подивіться, це, Владико, стоїть Ваш народ! Як багато діточок привели вони сьогодні до храму, щоби ті отримали Ваше благословення. А благословення – це велика ласка Божа.

Ми, Владико, священики, знаємо Вас ближче можливо, аніж миряни. І я насмілюсь скласти Вам таку характеристику: у Вас немає гордині, Ви маєте страх Божий і, нарешті, у Вас є любов до Бога і до нас.

За це все ми кладемо Вам поклін. Многих і благословенних літ бажаємо Вам і дякуємо за те, що Ви прибули і відслужили з нами цю Літургію. Здоров’ячка Вам, завжди приїжджайте до нас на святкування, ми завжди будемо Вам раді.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Свято-Миколаївському Княжому храмі м. Львова у день його престольного свята під час Архипастирського візиту Владики Димитрія у день пам’яті святителя Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, Чудотворця, 19 грудня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material