Слово подяки прот. Володимира Бачинського керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Різдво-Богородичному храмі м. Львова

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий і улюблений наш Владико!

Дозвольте мені від себе особисто, від священиків цього храму – моїх собратів, які служать разом зі мною тут, у цьому храмі, від моїх парафіян – від усіх тут нині присутніх скласти на Ваші архиєрейські руки щиру подяку, синівську подяку за те, що сьогодні, у день направду великої радості для всіх нас, Ви вділили нам Своє батьківське благословення і надихнули нас своїм мудрим словом науки і підтримки.

Будуючи цей храм, дорогий Владико, ми не мали жодних сумнівів, що віддамо його під Покров Божої Матері. Тому то ми надзвичайно раді що вже ось десять років Пресвята Богородиця неустанно покриває Своїм Покровом цей зелений пагорб, цей храм, віруючих, які щодня, у свята і неділі приходять сюди на молитву.

Ми Вам всі щиро дякуємо і благаємо і будемо завжди благати Божу Матір, щоб Її Материнський Покров ніколи не залишав Вас, дорогий Владико, у Ваших трудах для примноження слави Божої, для укріплення нашої Помісної Церкви, для величі і краси Божого дому у різних куточках нашої Львівщини і всієї Галичини.

Тому нехай Божа Мати за нашими молитвами ніколи Вас не полишає Своєю любов’ю!

І дозвольте, дорогий Владико, на завершення я як настоятель цього храму низько вклонюся і подякую нашим парафіянам. Я не хочу нікого образити, Владико, але скажу, що у нас найкращі парафіяни не тільки Львова, але і Львівської області.

Вони настільки віддані, люблячі, настільки щирі, що справді хочеться сюди приходити щодня і нести їм це Слово Боже.

Я знаю, що вони люблять Божу Матір, нашу Покровительку, люблять Христа і завжди творять свою милостиню, свою жертву, свою працю і своє віддане серце складають Богу.

Тому я від себе і всіх священиків нашої церкви вам щиро дякую.
Любові вам Божої, Покрова Пресвятої Богородиці, всіх благ за те, що ми дочекалися зустріти наше перше 10-річчя. Я знаю, що багатьох парафіян наших, які відійшли у вічність за ці десять років, вже немає з нами, але завжди у наших синодиках ми будимо молитися і за їх спокій.

Сьогодні бажаю всім веселого настрою і ніхто не сумуйте і втішайтесь бо нині велике свято у нашому храмі.

І, улюблений Владико, дякую Вам, що Ви прибули розділити з нами це свято і цю радість і так велично піднесли ці святкування Своєю присутністю та участю.

(слово виголошено за Божественною Літургією у Різдво-Богородичному храмі м. Львова під час Архипастирського візиту Владики Димитрія у день свята Різдва Пресвятої Богородиці та 10-ліття будівництва храму 21 вересня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material