Слово подяки прот. Василія Нецькара керуючому єпархією з нагоди відвідин Хрестовоздвиженської парафії с. Ожидів у день її престольного свята

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!
Шанована в Україні постате!

Нам дуже приємно сьогодні бачити Вас у нашому храмі, молитися разом із Вами, чути Ваш голос і приймати від Вас, Владико, молитовне натхнення!

Ви є настільки скромними, що мабуть самі цього не зауважуєте. Ви просто молитеся і нічого обабіч цього не шукаєте. Так само чинили і преподобні святі. Начебто так і належить і нічого особливого в цьому немає, у наш час не так багато є людей, які залюбки підуть з тобою до святого храму, які вміють отримувати духовну насолоду від молитви. Марноти земного життя опановують людей, часто і нас, священиків, але тим то, Владико, і цінні Ваші візити на парафії – Ви приходите і своїм прикладом змушуєте нас задумуватися над вічністю, своїм прикладом вчите нас молитися і слідувати за Христом.

Тому дякуємо Вам, Владико, за Ваші натхненні молитви. Нехай Господь дасть Вам пройти ще багато доріг по нашій Україні, нехай Господь дасть Вам ще на багатьох людей закликати Його благословення, хай Господь дасть Вам прожити ще стільки літ, коли вже, подібно до праведного Симеона, Ви самі бажатимете зустрічі з Ним.

Ви – наш дорогий Владика, наш Архіпастир, Ви – наша гордість. Мені радісно, що я можу похвалитися перед парафіянами, перед нашими гостями, перед усім людом – це є наш Владика Димитрій, знаний архієрей у Київському Патріархаті, великий учений історик, і він сьогодні в Ожидові, у нашій святині!

На многії літа, дорогий Владико! Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після завершення Божественної Літургії у Хрестовоздвиженському храмі с. Ожидів у день його престольного свята під час Архіпастирського візиту Владики Димитрія до Буського благочиння у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, 27 вересня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material