Слово подяки прот. Стефана Шири керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Петропавлівському храмі м. Броди

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий наш Владико!

За короткий період від часу будівництва цього храму, Ви вже вже вчетверте переступаєте його поріг, і кожного разу наша громада парафіян, які відвідують цей храм Божий, раді вітати Вас тут і з нетерпінням щоразу чекають на Ваш приїзд, як на свого духовного пастиря і духовного наставника.

Дорогий Владико! Я хотів би подякувати вам за звершену Літургію, хотів би подякувати за теплі і повчальні слова проповіді, виголошеної з амвону нашого храму.

І так дякуючи Вам, я хотів би сьогодні у свою чергу побажати, щоби Всемилостивий Господь завжди чув наші молитви, які приносяться тут, у цьому храмі, рівно, як і по всій єпархії за Вас, за нашого Архипастиря.

Нехай Господь Всемилостивий обдаровує Вас здоров’ям, осіняє Вас Своєю благодаттю і ласкою, щоб Ви ще довгі роки могли нести це архипастирське служіння і це архипастирське слово, бо Ви для нас є тим батьком, тим пастирем, який введе свою паству до спасіння.

Тому ми складаємо Вам свою щиру подяку і, як завжди, просимо Вашого архипастирського благословення і Ваших архипастирських молитов за нашу парафію міста Броди.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Петропавлівському храмі м. Броди під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Бродівського благочиння у неділю 26-ту після П’ятидесятниці 22 грудня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material