Слово подяки прот. Стефана Палька керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Різдво-Предтеченському храмі ЛНМУ ім. Данила Галицького

Високопреосвященний Владико!
Всечесні отці!
Дорогі брати і сестри!

Ми вітаємо в нашому храмі прекрасного пастиря, нашого духовного батька, нашого митрополита, який сьогодні, як і завжди, дав нам надзвичайно гарне повчальне слово.

Сьогодні є надзвичайно важливий день для нашої громади: з Божої ласки ми завершили роботу, яку Господь Бог, власне, Сам сподвиг нас виконати - ми завершили і освятили скульптуру Матері Божої. Ми знаємо, що Ісус Христос, коли звернувся до Іоана Богослова і сказав, вказуючи на Діву Марію, що відтепер це є його Мати, передав під опіку Божої Матері всіх людей, і з того часу і до сьогоднішнього дня, власне, ще не чувано ніколи, щоб Вона не допомогла віруючій людині. Кожного разу, коли ми звертаємось по допомогу до Божої Матері, Вона завжди нам допомагає. Український же народ особливо шанує Матір Божу. Ярославом Мудрим передана під покров Матері Божої наша українська земля. У нас дуже є багато ікон чудотворних Пресвятої Богородиці, зокрема, наш Владика урочисто прославив нашу Львівську Богородицю. Тому я сьогодні хочу найперше щиро подякувати Богові, подякувати Матері Божій за цю Її Материнську опіку.

Вам, дорогий Владико, хотів подякувати за те, що ви завжди радо відгукуєтеся на запрошення священиків і є дуже простим, дуже доступним, дуже розумним архиєреєм, який завжди мудро чинить у різних життєвих ситуаціях.

Хочу подякувати нашим благодійникам, які допомагали і сприяли, щоби оце місце облаштувати і воно стало більш молитовним, затишним і святим для тих, хто сумує, для тих, хто приходить до лікарні, для тих, хто вчиться тут і звичайно певним натхненням для викладачів нашого медичного університету імені Данила Галицького.

Я хочу подякувати нашим хористам, які дуже гарно співають, прославляють Бога у всіх куточках нашої держави та закордоном.

Нехай Господь Бог допомагає усім нам! Нехай допомагає Вам, Владико; здоров’я, щастя, здійснення всіх ваших архипастирських задумів! Не просте служіння, але хай Господь кріпить Вас. Іспола еті Деспота! На многії і благії літа!

(слово виголошене після завершення Божественної Літургії в університетському Свято-Різдво-Предтеченському храмі Львівського націоанального медичного університету ім. Данила Галицького у переддень свята Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана 6 липня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material