Слово подяки прот. Олексія Виноградова керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту, освячення каплиці на честь усікновення глави святого Іоана Хрестителя та першої звершеної у ній Літургії

Ваше Високопреосвященство!
Високопреосвященний Владико!

Я хотів би від імені новоствореної, новонародженої громади подякувати Вам за цей візит, за цю можливість помолитися спільно із Вами молитву.

Ви, як Ангел Львівської Церкви, прибули сюди, до нас, до нашої скромної парафії, освятили цю каплицю, а однією лише присутністю своєю неймовірно піднесли це наше маленьке торжество.

Запевняю Вас, що молитви тут не припинятимуться, регулярно звершуватимуться служби, щоденно лунатимуть молитви.

Просимо Ваших святих молитов, не забувайте нас у Ваших молитвах, просіть, щоб Господь нам дарував сили.

Бо праці було вкладено чимало, але й ще багато належить потрудитись. Люди, що стоять зараз тут, вони бачили як з пустки постала ця каплиця. Але це Господь благословив Своєю святою волею, щоби тут виник храм, нехай малий, невеликий, але храм.

Але, як відомо, “Дух дише де хоче” (Ін. 3, 8). І слава Богові, що сподив нас такої милості!

Ще раз і ще раз дякуємо Вам, Владико!

Іс полла еті деспота!

(слово виголошене після освячення і першої Божественної Літургії у каплиці усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана при стаціонарі №1 Львівського обласного клінічного психо-неврологічного диспансеру під час Архипастирського візиту Владики Димитрія у суботу після Різдва Христового 11 січня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material