Слово подяки прот. Олега Квасниці керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Введенському храмі с. Мшана у день 25-ліття відновлення церковно-парафіяльного життя громади

Високопреосвященний Владико Димитріє!

Від глибини душі, від щирого серця складаємо Вам найщирішу подяку за прекрасне богослужіння, яке Ви звершили у нашому храмі: за Божественну Літургію, за акафист, який уперше читався у нашому храмі архиєреєм.

У нас на парафії особливо трепетне ставлення до Божої Матері. Адже наш храм Богородичний, освячений на честь свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. А тому всю дорогу своєї історії громада наша ішла під Її Покровом і молитовним захистом.

Так склалося, і ми дуже вдячні Вам, Владико, що саме сьогодні Ви завітали до нашого села, коли у храмі перебуває чудотворний благодатний список Афонської ікони.

Ми дякуємо за Вашу молитву, за велике піднесення, яке Ви своїм візитом принесли на нашу парафію. Інакше, зрештою, і не могло бути, адже Ви носій апостольського спадкоємства, Ви предстоятель нашої кафедри, Ви наш правлячий архиєрей. Тому Ваша присутність надихає нас, окрилює, дає сили іти в майбутнє. І найголовнішу роль тут відіграють саме Ваші молитви.

Ми дякуємо Вам за отримані настанови і побажання, які ми приймаємо, і за Вашим словом і за підтримки Вашої молитви будемо старатися з Божою поміччю продовжувати дорогу нашого спасіння на теренах цього села, цієї громади і цього святого храму.

Владико! Пам’ятайте про нас, про настоятеля з родиною і громадою цього храму. А ми ніколи Вас не забуватимемо. Повірте, Мшана багато пережила і вона вміє цінувати і пам’ятати все те добре, чого сподобив її людей Господь за молитвами Преблагословенної Богородиці.

Дорогий Владико, щиро бажаємо Вам усього найкращого. Хай Господь дарує Вам сили потрудитися у цьому відповідальному служінні, яке Ви несете, щоб Ви ще багато-багато зробили для торжества українського православ’я.

Я знаю, що Ви не любите похвали, незважаючи на Ваш високий сан і значне місце, яке Ви займаєте у нашій Церкві. Тому я скажу не про Вас, а про нас. Так ось нам надзвичайно приємно, коли Вас показують по телевізору, коли ми чуємо Ваші прекрасні інтерв’ю, коли ми читаємо Ваші прекрасні праці, коли бачимо Вашу працю як діючого вченого. Де б Ви не були, Ви завжди гідно і достойно представляєте нас, нашу кафедру і нашу Церкву, і це для нас неабияка приємність.

Нехай Господь Вам допомагає у цьому важливому і відповідальному служінні, дарує довгі-довгі і щасливі роки життя, щоби Ви ще багато послужили на благо нашої Святої Церкви, на благо України і всього її народу. Нехай Господь у цьому Вам допоможе.

Я би хотів сьогодні подякувати усім, тому що особливий день переживає село. Хочу скласти подяку нашому духовенству, яке молилося разом із нашим Владикою: секретарю єпархіального управління отцю Володимиру Бачинському, нашому благочинному отцю Роману Шаку, усім священикам, які прибули на це торжество.

Хочу подякувати усім нашим парафіянам, голові парафіяльної ради і всій громаді, яка долучилася до організації святкувань. Хочу подякувати нашим хористам і нашому регентові, які наполегливо працюють, аби достойно звершувалось богослужіння.

Складаю подяку всім гостям, жертводавцям, які тут присутні і всім парафіянам.

І нехай Господь Вам всім воздасть за вашу працю у стократ за молитвами Матері Божої.

А Вас, Владико, ми відтепер вже чекаємо, коли Ви знову до нас приїдете!

На многії літа, Владико!

(слово виголошено після Божественної Літургії у Введенському храмі с. Мшана у день 25-ліття відновлення церковно-парафіяльного життя громади під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Городоцького благочиння у неділю 18-ту після П'ятидесятниці 27 жовтня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material