Слово подяки прот. Михаїла Піха керуючому єпархією з нагодини відвідин Різдво-Богородичної парафії м. Кам’янка-Бузька та звершеного богослужіння у день престольного свята

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Уся паства вірних Кам’янеччини складає на Ваші святительські руки слова найщирішої подяки! Запевняю Вас, що Ваші відвідини - це велика справа, адже вони слугують неабиякому підняттю духу людей.

Ви зазначили у проповіді, що любов і молитва звершує чудні діла, і ми віримо, що це дійсно є так. Тому ми просимо Ваших молитов, а також і самі молитовно звертаємося до всіх святих і особливо до святих землі Української, благаючи їхнього заступництва за нашу Україну, за наш віруючий і побожний народ.

Ця громада вірян зібралася тут не для того тільки, щоби зустріти Вас, побачити свого Архіпастиря, але найперше, щоби стати співучасниками Божественної Літургії, цього великого Таїнства, яке Ви звершили Ви на святому престолі у храмі Пресвятої Богородиці.

Тому я щиро вдячний Вам! Дякую Вам за Вашу молитву, за слова повчання, за Вашу любов до нас! Ми, у свою чергу, також любимо Вас як свого Архіпастиря, як молитвенника, як доктора церковно-історичних наук.

Тому нехай Бог милує Вас, допомагає у Вашому служінні, співучасниками якого є всі ми – священики нашого благочиння і нашої Львівської єпархії. Здоров’я Вам, Владико, міцного, правдивого людського щастя, щедрих Божих ласк, які б завжди супроводжувати Вас, особливо у Вашому служінні, бо підмога Божа мусить бути, адже, як говориться в народі, без Бога ні до порога.

Тому сьогодні просимо, щоби Господь милосердний дарував Вам Свою ласку і зберіг Вас у Своїй любові для народу Кам’янечини, для галицького народу на многії і благії літа!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Різдво-Богородичному храмі м. Кам’янка-Бузька у день його престольного свята під час Архіпастирського візиту Владики Димитрія до Кам’янко-Бузького благочиння у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 21 вересня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material