Слово подяки прот. Любомира Свистуна керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії в Успенському храмі с. Сокільники

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Ми надзвичайно раді Вашому приїзду, Вашим відвідинам нашої парафії! Дякуємо Вам за відслужену Службу Божу, за принесену безкровну Жертви.

Бажаємо Вам, і це є перш за все наше бажання, щоби ви за промислом Божим ще довгі роки очолювали Львівсько-Сокальську кафедру, бо Ви для нас є зразковим Архипастирем. Просимо також Вас не забувати цього дня і день свята Успіня Пресвятої Богородиці згадувати наш храм і це богослужіння. Ми і надалі будемо Вас щороку запрошувати, щоби Ви піднесли тут, перед цим престолом, молитви за всіх нас.

На знак подяки і спільної молитви прийміть, Владико, цю просфору і ці квіти. Також прошу, щоби Ви благословили наших достойників, яких, правду кажучи, є повна церква, бо всі тут присутні насправді є будівничими цього храму. На многії літа, Владико!

(слово виголошено за Божественною Літургією в Успенському храмі с. Сокільники під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Пустомитівського благочиння у день свята Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material