Слово подяки прот. Ігоря Марця керуючому єпархією з нагоди Архіпастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Троїцькому храмі с. Реклинець

Дорогий наш Владико!

Сьогоднішній наш престольний празник – це є дійсно велике торжество і чекали ми його, дійсно, з великим нетерпінням, бо знали що Ви запрошенні на наше святкування і що Ви очолите відправу цієї святкової Літургії. Сьогодні Ви відгукнулися на наші запрошення, прибули і своєю молитовною присутністю возвеличили наше храмове торжество.

Дякуємо, дорогий Владико, за Вашу молитву, за Вашу проповідь, за ці слова, які благодать Духа Святого, виливає Вашими устами. Нехай Господь допомагає Вам, дорогий наш Владико, у Вашому архієрейському служінні, щоби ще не один раз Ви приїжджали до нас і до інших парафій і приносили свої молитви біля святого престолу на прославлення Бога Отця, Сина і Духа Святого!

Іс полла еті Деспота!

(cлово виголошене після Божественної Літургії у Свято-Троїцькому храмі с. Реклинець у день його престольного свята під час Архіпастирського візиту Владики Димитрія до Сокальського благочиння у День Святого Духа, другий день свята П’ятидесятниці, 9 червня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material