Слово подяки прот. Ігоря Андрейчука керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту, освячення храму та звершеної Літургії у новоосвяченому Покровському храмі с. Зубів Міст

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий наш наставнику!

Ваші слова – це дорогоцінне зерно науки, яке Ви сьогодні сієте у наших околицях, у нашому святому храмі. Ми обіцяємо добре підживляти це посіяне у наших душах насіння своїми вчинками. Ми обіцяємо приносити Богові найкращі плоди свого земного життя – це святу молитву.

Сьогодні, у цей неперевершений, святковий, незабутній для нас день, у своїй молитві ми просимо Господа, щоби беріг Вас для нас, щоби ми довго ще чули Ваше повчальне слово, щоби брали приклад і вчились через мудрі кроки Вашого земного життя.

Нехай Пресвята Богородиця, під куполом храму якої ми стоїмо, не залишає ніколи Вас своєї опіки, а милосердний Господь зі Свого Небесного Престолу нехай подає Вам усе те, що потребує людина для спасіння: міцне здоров’я духовне та кріпкість сил.

Ваш ясний розум і мудре слово нехай примножить Господь Бог на благословенні довгі роки життя.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошено після освячення і Божественної Літургії у новоосвяченому Покровському храмі с. Зубів Міст під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Кам’янко-Бузького благочиння у неділю 16-ту після П'ятидесятниці 13 жовтня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material