Слово подяки прот. Ігора Сав'яка керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Іллінському храмі с. Семенівка

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий наш Владико!

Щиро вдячний Вам за Ваш Архипастирський візит до нашої парафії! З великим очікуванням чекали ми на Ваш приїзд, бажали бачити Вас у нашому храмі, аби Ви благословили наших парафіян, всіх гостей, які прибули на це свято.

Дорогий Владико! Ми ретельно готувалися до Вашого приїзду. Можливо хотілося би більшого, але стараємось ми робити, що можемо. Поставили іконостас, почали загороджувати церковну територію, яка є дуже великою. Звісна річ, важко і фізично, і матеріально, але парафіяни вірять в те, що настане той, коли всі роботи будуть закінчені.

Завдяки Вашим молитвам ми отримуємо силу на все те, що нам потрібно робити у цьому храмі. Ви надихаєте нас і на молитву, і на працю. Завдяки Вашому архипастирському благословенню ми щасливо живемо, після попереднього Вашого приїзду у нас зберігається мир, злагода, і я хотів би, щоб надалі все так і залишалося.

Тому прошу, знову ж таки, Ваших молитов за нашу парафію, за мене особисто, недостойного раба Божого протоієрея Ігора. Нехай Господь за Вашими молитвами примножує окрасу цього храму, хай Господь посилає мир і злагоду нашим парафіянам.

Ще раз і ще раз, дорогий Владико, дякую Вам, що Ви знайшли час і прибули до нас з Архипастирським візитом. Хай Господь Бог благословляє Вас на благочестиві діла, подає Вам здоров’я, силу тілесну і духовну.

Нехай Господь Бог ласкою Своєю посилає мир, злагоду і благословення на многії і щасливії літа. Іс полла еті деспота!

А в знак нашої поваги прийміть оцей букет квітів.

(слово виголошено за Божественною Літургією у Свято-Іллінському храмі с. Семенівка під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Пустомитівського благочиння у неділю 6-ту після П'ятидесятниці 4 серпня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material