Слово подяки прот. Андрія Тященка керуючому єпархією у день освячення наріжного каменя Стрітенського храму м. Львова

Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико!

Повторю Євангельські слова, вже згадані сьогодні нашим дорогим Владикою: камінь, що занедбали будівничі, він став наріжним каменем. Так сталося на нашій парафії і сталося це дійсно від Господа!

Бачачи сьогодні у такій великій кількості тут і своїх парафіян, і гостей, розумію, що благословення і молитва нашого архієрея має велику силу і неабияк підносить силу духу.

Складна ситуація в державі, складно всім нам, але, не зважаючи ні на що, завжди наші люди були і є жертовними; ніколи вони не дбали лиш про себе, але скоріше вподібнювалися тій Євангельській вдовиці, яка жертвувала на храм останні дві лепти.

Повсякчас ми молимося за жертводавців храму; посилено сьогодні підносяться молитви за наших героїчних воїнів і за мир в Україні. Ми дякуємо Вам, Владико, за те, що сьогодні Ви відвідали нашу парафію, звершили цю молитву і благословили початок будівництва храму, в якому ми дійсно єдиними устами і єдиним серцем славитимемо всесвяте ім’я Боже.

Ще раз і ще раз дякуючи Вам, Владико, просимо Вас не забувати нас і в своїх наступних молитвах. Ми просимо Вас про молитву, щоби з цього малесенького кивоту, який сьогодні Ви тут бачите, виросла справжня красуня-церква, духовна скарбниця, гарний величний храм. І допоки Ви перебуватимете на Львівській кафедрі, ми завжди будемо раді Вас вітати на нашій парафії.

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене під час Архіпастирського візиту Владики Димитрія до Стрітенської парафії м. Львова у день освячення наріжного каменя парафіяльного храму, 7 вересня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


СЛОВО ПРОТ. АНДРІЯ ТЯЩЕНКА >>>

print the material