Слово подяки прот. Андрія Лотоцького керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Духівському храмі смт. Оброшино

Ваше Високопреосвященсво! Дорогий Владико!

Ми висловлюємо Вам щиру подяку за те, що Ви розділили з нами це свято, день Святого Духа. Сьогодні ми продовжуємо святкувати народження Христової Церкви, і Ваша присутність, Ваше благословення, Ваша молитва і повчальне пастирське слово надихає нас на слідування за Христом, на проповідь Євангелія кожним своїм словом і ділом, подібно святим апостолам після прийняття благодаті Святого Духа.

Пригадуються слова архангела Гавриїла до Пресвятої Богородиці: «Дух Святий зійде на Тебе і Сила Ввишнього осінить Тебе». Ось ця благодать Святого Духа під час сьогоднішньої Божественної Літургії відчувалась як ніколи. Від усієї душі, Високопреосвященний Владико, від себе як настоятеля парафії та від усіх присутніх у храмі парафіян і гостей прийміть нащирішу подяку. Сьогодні Ви молилися за всіх нас, а ми молилися за Вас, і у цьому виявляється соборність Церкви. Відтак прийміть, дорогий Владико, цю просфору, цей святий хліб, на знак спільної молитви і подяки, а також у день сьогоднішнього свята, де так багато зелені і квітів, прийміть ці квіти як символ нашої теплоти і любові до Вас, нашого Архипастиря.

(слово виголошене під час Божественної Літургії у Свято-Духівському храмі смт. Оброшино Пустомитівського благочиння у другий день свята П’ятидесятниці, день Святого Духа 24 червня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material