Слово подяки ієрея Іоана Гунька керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Воскресенському храмі с. Желдець

Ваше Високопреосвященство! Дозвольте мені від імені всієї нашої громади подякувати Вам за те, що сьогодні Ви, завітавши до нашого величного храму, так урочисто звершили Божественну Літургію і дали нам велику настанову, заставили кожного із нас задуматися над станом своєї душі!

Ми дякуємо, Владико, що Ви піднесли молитву перед престолом нашого храму до Всевишнього Господа нашого Ісуса Христа за кожного із нас. Ми, Владико, дякуємо вам за те що ви завжди піклуєтеся і дбаєте про нас, як і про всі благочиння і парафії – малі і великі.

Тому, дорогий Владико, ми щиро хочемо піднести вам ці квіти у знак любові і поваги до Вас. Просимо і молимо Всемилостивого Господа нашого Ісуса Христа, щоби в ці прекрасні празничні, святкові дні Господь Бог дарував нам і Вам, Владико, велику радість у Світлому Христовому Воскресінні; щоби ця радість завжди супроводжувала Вас, щоби Матінка Божа завжди покривала Вас Своїм небесним омофором, а Всемилостивий Господь Бог дарував Вам многая і благая літа!

(слово виголошене за Божественною Літургією у храмі Воскресіння Господнього с. Желдець Кам’янко-Бузького благочиння у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, 2 червня 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material