Слова подяк старост IV і VI курсів Івана Чемериса і Миколи Венгрина на випускному акті у ЛПБА

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико! Ваше Високопреподобіє, отче-ректоре! Отче-Володимире! Отче-проректоре! Дорогі викладачі! Гості нашого свята! У Сьогоднішній день за нашою доброю традицією ми святкуємо випуск магістрів і бакалаврів богослів'я у стінах нашої Львівської православної богословської академії.

Сьогодні від імені VI курсу я як староста нашого курсу хочу висловити слова нашої вдячності Вам, Владико, Вам, отче-ректоре, і всім викладачам. Ми дякуємо всім вам за час, який ви проводили, трудячись над нашим навчанням, за вашу опіку і старання навчити нас богословської науки і навчити нас жити. Як вияв нашої поваги і на знак вдячності і на згадку про наш курс хочу вручити для потреб Академії у подарунок цей Wi-Fi-роутер, що дасть змогу студентам користуватися інтернетом, сподіваюся, для навчання.

староста VI курсу магістр богослів'я Микола ВенгринВаше Високопреосвященство, Владико-Митрополите! Ваше Високопреподобіє, отче-ректоре! Отче Володимире! Отче-проректоре! Дорогі викладачі! Дорогі браття і сестри! Згадується момент, коли ми ще чотири роки тому стояли тут у якості вступників, а сьогоднішні ми вже завершуємо бакалаврат. Упродовж більшої частини нашого навчання духовним керманичем для нас були Ви, Владико, і ми дякуємо Вам, що наставили нас на добру дорогу.

Ми, Владико, хочемо щиро подякувати за підтримку, піклування та опіку. Також хочемо подякувати і вам, отче-ректоре, за сумлінне виконання Вашого обов’язку як керівника Академії, за Ваше піклування нами і настанови.

Все було саме так, як Ви казали: бували злети, а бували падіння, але Ви вчили нас, як треба жити, як чинити у кожній життєвій ситуації і ми тепер можемо вийти зі стін Академії з високо піднятою головою уже як бакалаври богослів’я.

Ми неодмінно продовжимо навчання, щоби здобути дипломи магістрів. А, як вияв нашої вдячності, ми також маємо подарунки для Академії - це книжки, щоби більш широко вивчалася патрологічна наука.

староста IV курсу бакалавр богослів'я Іван Чемерис(слова виголошені під час урочистого акту випуску бакалаврів і магістрів богослів'я у Львівській православній богословській академії в Академічному храмі свт. Іоана Золотоустого 10 червня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material