Подячне слово протоієрея Ярослава Ощудляка Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Введенської парафії смт. Брюховичі

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий і улюблений Владико-Митрополите!

Престольне свято храму – це мала Пасха для кожної парафії, і ми дуже раді, що молитву у це свято в нашому храмі завжди очолюєте Ви – наш Архіпастир!

Насамперед, на завершення цього величного богослужіння, я хотів би подякувати Богові, в Тройці Святій Єдиному, і Пречистій Діві Марії за те, що ми отримали благословення і прожили ще один рік, і в день престольного свята знову змогли стали біля престолу.

На ваші святительські руки, від імені всіх парафіян і всіх учсників сьогоднішнього богослужіння, я складаю слова щирої подяки за Вашу молитву, за Ваші архіпастирські труди, за ваше повчальне і патріотичне слово, за те, що Ви завжди підтримуєте нас в любові і правді Божій і в любові до України, за те, що невтомно нагадуєте, що сила наша є в молитві.

У свою чергу, я, Владико, хотів би запевнити Вас у тому, що в цьому храмі завжди лунає і лунатиме молитва за Ваше здоров’я і за щедрі благословення Божі для Вас, бо ми пам’ятаємо слова апостола: носiть тягарi один одного i так здiйсните закон Христа (Гал. 6:2). Знайте, що в цьому храмі люди завжди з великою радістю і нетерпінням очікують Вашого приїзду, хочуть чути Ваше слово і в спільній молитві з’єднуватися зі своїм Архіпастирем.

Я хотів би подякувати Вам, Владико за Ваше благословення на присутність на нашому богослужінні двох римсько-католицьких священики – отця Петра й отця Євгена. Зовсім нещодавно в Брюховичах була утворена римсько-католицька громада, а за радянської влади ці віруючі завжди приходили до православного храму. Власне, нещодавно якраз їхня громада святкувала своє престольне свято, і на запрошення отців і з Вашого благословення я був присутній на цих сяткуваннях. І, користуючись нагодою, я хотів би ще раз подякувати отцям за те, що вони відгукнулися на моє запрошення, на запрошення громади і розділили з нами радість престольного свята. І справді душа радіє від того, що в нас у Брюховичах панує справжній мир і Христова любов.

Подякувати хочу і всім отцям-співбраттям за спільну молитву.

Хотів би подякувати і по-особливому привітати всіх наших парафіян, які сьогодні приступили до Таїнств Святої Сповіді і Причастя. Євангеліє говорить: буває радість у ангелів Божих за одного грішника, що покаявся (Лк. 15:10). А в нас сьогодні причастилася майже сотня вірян! З чим я всіх вас і вітаю!

Насамкінець ще раз дякую Вам, Ваше Високопреосвященство! Здоров’я Вам і щедрої ласки Божої на многії літа!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Введенському храмі смт. Брюховичі у день його престольного свята, день свята Введеня в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 4 грудня 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material